Доставка замовлень

Компанія «Артікус» пропонує Вам якісну доставку ваших замовлень з повним комплектом документації у зручний для Вас час і місце.

Умови доставки:Мінімальна сума замовлення в інтернет-магазині становить 500 грн.

Наші розподільні центри розташовані в містах: Київ, Дніпро, Львів, що дозволяє забезпечити оперативну доставку Ваших замовлень по всій Україні.

Наша компанія також обслуговує Донецьку і Луганську область на підконтрольній Україні території.

Вартість доставки:

По місту (Київ, Дніпро, Львів і Запоріжжя) доставка безкоштовна при замовленні на суму від 1000 до 2000 * грн.

*якщо в замовленні немає габаритних товарів (меблі, техніка та інше), а також якщо частка форматної паперу становить не більше 30%. Вартість таких замовлень буде обумовлюватися додатково.

Якщо сума замовлення менше 1000 грн. - в цьому випадку доставка покупцю здійснюється кур'єрською компанією на умовах і за тарифами обраної компанії-перевізника або на умовах самовивозу з нашого складу.

Решта міст - умови доставки обговорюються з менеджером компанії.

При замовленні от 2000 грн. доставка клієнтам безкоштовна.

Наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Адреси складів для самовивозу:

Київ: вул.Лугова, 1а.

Дніпро: ул.Молодогвардейская, 6, корп.50

Львів: вул.Зелена, 147

Терміни та правила доставки:

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 18-00:

Київ, Дніпро:

- при розміщенні замовлення до 15-00 доставка виконується протягом 24 годин *,

дана умова виконується в разі надходження грошових коштів на р / с «Артікус» до 16.00 (або подання клієнтом платіжного доручення)

** дана умова виконується в тому випадку, якщо в замовленні відсутні товари зі статусом «під замовлення» або з відміткою «в обмеженій кількості» на складі. Якщо в замовленні присутні зазначені види товарів - терміни доставки Вам повідомить наш менеджер. 

Решта міст (в тому числі Львів, Запоріжжя) - доставка здійснюється протягом 48 годин за умови узгодження і комплектації замовлення. 

Для замовлень, сплачених за безготівковим розрахунком, при собі необхідно мати оригінал довіреності на отримання товарно-матеріальних цінностей.

Всі побажання та пропозиції щодо доставки Ви можете озвучити менеджеру під час узгодження умов співпраці.

Увага!

При доставці товару кур'єрськими службами (Міст Експрес, Нова Пошта), приймаючи товар від представників транспортних компаній, обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд!

У разі пошкодження товару, при неповній комплектації замовлення або пошкодженні вантажного місця (коробки, палети) необхідно відмовитися від прийому товару до надання Акту (претензії). Акт зобов'язаний скласти представник транспортної компанії.

У тому випадку, якщо дана ситуація виникла при доставці товару - обов'язково повідомте в Департамент Логістики ТОВ «Артікус» по телефону +38 (056) 790-88-80.